Hakkımızda

yemekaskisi.com insanların içindeki iyilik duygusunu arttırıp paylaşma duygusu uyandıran bir sosyal sorumluluk projesidir. Tek amacı üniversite öğrencilerine karşılıksız yemek ve hizmet sağlamak olan bu proje geleceğimizin kurucuları olan gençlerin hayatlarının en zorlu dönemleri olan üniversite  yaşamlarında onlara destek olmaya çalışmaktır. Ismarlayacağınız bir yemek ile düşündüğünüzden daha fazla farklılıklar yaratacaksınız .

Projenin Ortaya Çıkış Hikayesi

Tatile giderken Susurluk’ta dinlenme tesisinde bir şeyler yemek için durduk. Hepimiz ayran ve tost siparişi verdik.Bahçe bölümünde otururken  yaşlı bir adam bahçenin önünde durdu. Bizim siparişlerimiz geldi . Ama kardeşim Burak yemeğini yemek yerine, dayanamayıp hiç dokunmadığı yemeğini bahçede duran yaşlı adama verdi. Sonra biz kalktık ve yola çıktık. Yaşadığımız bu olayı yol boyunca konuştuk ve otele geldiğimizde bu projeyi yapmaya karar verdik. Aslında küçücük gözüken iyiliklerin insanları ne kadar mutlu edebileceğinin farkına vardık. Tatil dönüşü ise hemen sosyal sorumluluk projemize başladık.

Kerem ACER

Proje ve Fikir Sahipleri

Kerem ACER
Kerem ACER
Kerem ACER , 11 Ağustos 2004 yılında İstanbul’da doğmuştur . 3 yaşında anaokuluna başlamış , orta öğretim 6.sınıf öğrencisidir. Yapmaktan hoşlandığı aktiviteler arasında yüzme , kite surf , futbol ve masa tenisi vardır .
Bu projenin sahibi ve fikir sahiplerindendir.
Burak ACER
Burak ACER
Burak ACER , 30 Temmuz 2009 yılında İstanbul’da doğmuştur . İlköğretim 2.sınıf öğrencisidir . Yapmayı sevdiği aktiviteler arasında futbol , basketbol oynamak ve paten sürmek vardır.
Bu projenin fikir sahiplerindendir.

Proje Sorumluları